Прием след I клас
Приемът на ученици след 1. клас се осъществява на база подадено заявление за записване и при наличие на свободни места в конкретната паралелка.
Приемът на ученици след 1. клас се осъществява на база подадено заявление за записване и при наличие на свободни места в конкретната паралелка.